Benefity
Nezaradené

Spúšťame naše skupinové tréningy v obmedzenom režime

Ahojte priatelia,

Náš posledný blog bol o ochorení COVID-19 a obmedzeniach, ktoré prichádzajú. Taktiež o tom, že naše tréningy sa dočasne prerušujú. Prinášame vám ďalší blog, kde už máme lepšie správy. Opatrenia v súvislosti s COVID-19 sa uvoľňujú. Otvárajú sa vonkajšie športoviská, atletické štadióny, na ktorých môže organizovane trénovať v skupine maximálne 5 ľudí a tréning musí mať nekontaktný charakter. Bežecký tréning naštastie  všetky tieto opatrenia spĺňa, a preto môžeme začať s tréningami BRATISLAVA RUNNERS v obmedzenom režime.

Na tomto obrázku si môžete pozrieť zoznam našich tréningov v akých časoch sa môžeme stretávať počas mesiaca máj.

Ak máte záujem napíšte nám prosím na info@bratislavarunners.sk alebo na naše sociálne siete, ktorých tréningov a v akom čase by ste sa chceli zúčastniť. Tým, že tréning v skupine je obmedzený, tak to budeme mať ako na pretekoch a tým pádom rýchlejší berie 🚀

Čo sa týka tréningov, tak budeme fungovať prostredníctvom balíčkov, ktoré sme už predtým prezentovali aj v tomto obmedzenom režime.

Balík BASIC – Tréning máš 2 x do týždňa pod vedením profesionálnych trénerov. Na tréningu ťa naučíme techniku behu, zlepšíme tvoju bežeckú výkonnosť, pripravíme ťa na preteky a spoznáš bežeckých parťákov, ktorí ťa potiahnu na každom tréningu. V skupine to ide vždy ľahšie. V prípade, že nemôžeš chodiť na tréningy 2 x do týždňa je možné sa s nami dohodnúť.

Balík STARTER – Spúšťame ho už v máji a bude obmedzený len na 5 ľudí. Je to unikátny bežecký program pre začiatočníkov. Spúšťame ho každý mesiac. Za 8 tréningov ťa naučíme ako sa správne rozcvičiť, techniku behu, ako dýchať, čo jesť pred a po behu, ako predchádzať zraneniam, ako by mal vyzerať silový tréning pre bežca alebo ako by mal bežec regenerovať.

Balík GOLD – zahŕňa všetko, čo balík BASIC + je určený pre bežcov, ktorí majú konkrétny cieľ a nechcú nič podceniť. Okrem skupinových tréningov, získaš individuálny prístup od trénera, ktorý ti na mieru pripraví tréningový plán, bude ich vyhodnocovať a konzultovať s tebou.

Veríme, že ťa niektorý z našich balíčkov zaujal a ideš do toho s nami aj v tomto obmedzenom režime. My sa už nevieme dočkať, kedy sa uvidíme na tréningu. Ak máš nejaké otázky určite nám napíš.

Tešíme sa, že sa s vami uvidíme opäť v máji 😊

Leo & BRATISLAVA RUNNERS